7 Kule Merkez Kopsun Herkes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7 Kule Merkez Kopsun Herkes

Yer ALtında Dehşet Karsınızda NeFReTTT

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Morfin Röportaj

YazarMesaj
PeNcHe
Admin
PeNcHe

Erkek
İş/Hobiler : İnternet
Lakap : PeNcHe_

Morfin Röportaj Empty
MesajKonu: Morfin Röportaj   Morfin Röportaj Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 1:26 pm

Forum-Rap : Biraz tanıyalım seni morfin ?

Morfin : Öncelikle Forum-Rap ailesine çok teşekkür ediyorum bu röportajı bana sunduğunuz için..Bana gelince 89 Denizli doğumluyum.Şu an Eskişehir Osmangazi üsniversitesinde İstatistik bölümünde 2. sınıf okuyorum. 2002 yılından beride rap müzik dinliyorum 2003 ten bu yanada üretimlerimi sürdürüyorum kısmet şimdiyeymiş Smile

Forum-Rap : Yeni albümün çıktı hayırlı olsun, biraz albümden bahsedermisin ?

Morfin : Üretmeye başladığım ilk günden beri zaten bir albüm çalışması var fakat başıma gelen bir çok aksilikten dolayı bir türlü yaptığım albümleri dinleyicilerin beyenisine sunamadım bu yüzden kısmet bugüneymiş.. Cadde Ritmleri ve Argo'ya gelirsek albüm için geçekten çok büyük emekler harcadım ve dinleyiciyi sıkmayacak bir albüm yaptığıma inanıyorum her dinleyiciye hitap etmek istedim bu albümde umarım başarmışımdır dinleyen ve destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum..

Forum-Rap : Çalıştığın kişiler kimler, sabit kişiler varmı feat v.b. için yoksa farklı farklı kişilerlemi çalışıyorsun hep ?

Morfin : Çalıştığım demiyelimde zaten günlük hayatta 258 olarak hep beraberiz birbirimize fazlasıyla yetiyoruz..Feat konusunda piyasamız tam olarak oturmadığı için dışarıya feat vermek veya almak konusunda biraz cimri davranabiliriz şimdilik kendi aramızda üretmeye devam ediyoruz albümdede bu anlaşılıyor zaten No.1 ve Mesth featlerinen.

Forum-Rap : Beat konusunda kendinmi yapıyorsun beatleri yoksa beat aldığın maker'lar varmı, yada senin yapıp verdiğin mc'ler varmı ?

Morfin : Beat'lerin hepsini kendim yapıyorum ve No-Sample olmasına dikkat ediyorum genelde (çok aşırı beyendiğim bi sample çıkmaması durumunda) çünkü benim düşüncem şu yönde her ne kadar rap'in aslında olsa bu sample alma mevzusu bence sanat yapmak için kendi içimizdeki notaları dışarı vurmalıyız vurduğum bi notadan sonra aklımın içinde sırada duran notayı vurmak gerçekten çok büyük bir haz.Dışarıdan beat almıyorum fakat dışarıya beat veriyorum (emeğimin karşılığını alarak tabi).

Forum-Rap : 258 Noise'den biraz bahsedermisin ? kimler var v.b.

Morfin : 258 Noise grubu Morfin , No.1 , Kaos , Mesth ve Relon'dan oluşuyor zamanında giren çıkan çok oldu fakat şimdiye sadece bizler kaldık bunun sebebide gerçekten birbirimize çok yakın ve samimi olmamızdır..

Forum-Rap : Bizim sitemiz hakkında neler düşünüyorsun ?

Morfin : Site gerçekten normalin üstünde bir forum.Böyle forumlar dinleyicileri bilgilendirmek için her zaman varolmalı zaten.

Forum-Rap : Son olarak Türkçe Rap dinleyicilerine söylemek istediklerin neler ?

Morfin : Rap müziği dinlerken sadece müziğe , sözlere yada sadece ses tonuna dikat ederek dinlemesinler bir bütün olarak herşeyiyle dinlesinler ve sadece bir mc'ye çakılı kalmasınlar gerçekten underground'da overground'ı
çoktan haketmiş Mc'ler var.Son olarak bizi yani Altkat'ı dinlemeye ve takip etmeye devam etsinler üretmede sınır yok.

Forum-Rap : Röportaj için teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim

Morfin : Asıl ben teşekkür ederim sitenin daha başarılı yerlere gelmesi dileğiyle..
http://azrail-team.yetkinforum.com

Morfin Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası