7 Kule Merkez Kopsun Herkes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7 Kule Merkez Kopsun Herkes

Yer ALtında Dehşet Karsınızda NeFReTTT

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fieber-Dokunsalar Ağlarım

YazarMesaj
xXx pambuq xXx
Admin

Kadın

Fieber-Dokunsalar Ağlarım Empty
MesajKonu: Fieber-Dokunsalar Ağlarım   Fieber-Dokunsalar Ağlarım Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 9:18 pm

Gözlerin gözümde ve düşlerin içinde bende kaybederdim kendimi dokunsalar ağlarım bugün sabah kalkarım yanımda yoksun bu son olsun yaşla dolsun aynı olsun kaderimiz ve sanki çok gariptik halimiz satırlanırdı anılarında ben kapımın arkasında sen biricik araya sıkışakalmış ruhunu yazarken aklım düşledi bende ağladım ve yumruk attım sonra alkolik seanslar ve şimdi ben yazarak ağladım ve sonra kaydettim her şeyi kaybettim ayrıca sense şimdi yazarak kurtulursun anca düşlerimden üşürken düştüğün o darlığın acısı var içinde yarası kanarsa hep sende hiç unutma tek kelamda ağlatırdı bu adam bir sarımsı her rüyanın hazin sonundaki ayrılık gibi uyandım sende git hadi sende git hadi.

Bugün bir bir başka efkârlı gönlüm dokunsalar ağlarım. El ele koşardım ben neler gördüm yalnızlardan yalnızım.
Mutluluk deyince başka başka aşkların gölgesinde kalmadık oysa bir gün gelirde damla yağmuru altında sarılamazsak aslında korkarım bende çok evet sonum gelir ve yaşadığım her şeyinde aslı yoktu bir gizin dizinde ağlamak kadarda yaslı bir durumda kalmışım yaşlı bir gözümde anıların ellerimde sebebim oldu bazen duysam kızardı şimdi en yoğun anlarımda yazdığım ağlamaklı sayfalar ıslak artık ağladım duymak istemezdin ancak evet zordayım çok daraldım Allah’ım yardım et gözlerimden yaşlar akıyo şimdi de her kelime ve damlayan bi yaş için seni özledim evet söyledim çok garip ama unutmak istemem atmak istemem yakmak istemem rüyaları.

Bugün bir bir başka efkarlı gönlüm dokunsalar ağlarım. El ele koşardım ben neler gördüm yalnızlardan yalnızım.
http://azrail-team.tr.cx/

Fieber-Dokunsalar Ağlarım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cevap&Fieber - Yalan
» Hayki & Garez & Fieber
» Hayki & Garez & Fieber
» Cevap&Fieber - Sonbahar
» Cevap&fieber - Rap'i Yudumla